ПОСЛУГИ

    Організація свят «Феєрія» - це команда професіоналів, які можуть швидко, якісно та феєрично організувати будь-яке ваше свято.  Чим ми займаємося? Та що саме входить у наші послуги?

    Ми займаємося комплексною організацією святкових заходів. Звернувшись до нас, ви отримаєте унікальну можливість довіритись професіоналам своєї справи, які працюють у цій сфері вже 6 років. Ми розробляємо індивідуальні пропозиції по організації вашого свята і плідно працюємо над тим, щоб ваша казка була неймовірно феєричною!

         У наші послуги входить:

- розробка концепції та сценарію заходу;

- планування бюджету Вашого заходу;

- підбір місця, де буде проходити свято, вибір ресторану;

- підбір команди, що буде працювати на вашому святі – це фотографи, відеографи, ведучі, флористи, музиканти, артисти, кондитери;

- декорування вашого свята в індивідуальному стилі;

- розробка деталей, які будуть спеціально продумані для вашого свята;

- контроль за вашим святом і його координування від початку заходу до його завершення.

     І це не все, це тільки початок. Ми також готуємо багато бонусів та сюрпризів для наших клієнтів. Звернувшись до нас, ви не тільки отримаєте казкове свято і професійну організацію, але і багато в чому зекономите ваш час і ваші гроші. А також ми гарантуємо Вам 100% якість всіх послуг.

      Одним з основних напрямків нашої діяльності є організація весілля. На відео ви маєте можливість ознайомитися хто такий весільний організатор та весільний координатор?

Загалом наші послуги:

1. Комплексна організація заходу. Робота над проектом від ідеї до повної її реалізації. Робота зі всіма підрядниками. Контроль виконання поставлених задач та дотримання таймінг-плану.

2. Координація вашого заходу. Професійні координатори забезпечать ваш спокій, вирішать всі труднощі під час проведення заходу. Будуть відповідати за фінансові розрахунки. Детальніше про роботу координатора тут http://www.fejerija.com.ua/blog/hto-takij-vesilnij-koordinator-ta-yaki-jogo-obovyazki-chomu-na-suchasnomu-vesilli-povinen-buti-koordinator


3. Весільні послуги. Ви можете обрати у нас будь-яку послугу, яка вам потрібна для реалізації феєричного весілля: ведучий, фотограф, відеооператор, музикант, оформлення, флористика, автомобіль, торт та кенді-бар, фаєр-шоу чи інше шоу для вашої програми.

4. Весілля за кордоном. Якщо ви бажаєте відсвяткувати Ваше весілля на березі Тихого океану чи в одному із замків Чехії, звертайтесь саме до нас і ми вам допоможемо втілити мрію в життя.

5. Весільна подорож. Медовий місяць повинен починатися солодко, замовляйте романтичну подорож за кордон у нас.

6. Романтичне побачення. Ви бажаєте організувати для своєї половинки романтичне побачення під зоряним небом, ми вам допоможемо втілити задуми в життя.

7. Освідчення в коханні. Яскраво та романтично, захоплююче та феєрично, кохайте та будьте коханими.

8. Подарунки-враження. Якщо вам просто захотілось подарувати близькій людині яскравих вражень звертайтесь до нас. Ми можемо вам запропонувати багато варіантів як це зробити.

9. Приватні вечірки. Ви хочете відсвяткувати з близькими свято, пропонуємо вам приватну вечірку тільки для вас та ваших близьких. Приватна вечірка - це можливість відсвяткувати день народження вдома, але при цьому не готувати цілий день на кухні, а замовити наші послуги кейтерінгу, декору чи шоу-програми. Приватна вечірка - це можливість відпочити в одному із закладів Ужгорода, тільки з вашими близькими. Приватна вечірка - це можливість реалізувати ваші заповітні бажання. Детальніше тут http://www.fejerija.com.ua/blog/privatna-vechirka

10. Корпоратив, тімбілдінг або у вашої компанії ювілей чи інший захід звертайтесь до нас і ми вам допоможемо відсвяткувати весело та яскраво.

НАШІ СВЯТА