Відгуки

Юра та Наталія
24.03.2017

"Хочемо також висловити свою безмежну вдячність Олі!До весілля ми готувались майже рік, це величезна трудомістка робота, яка включає багато-багато важливих моментів на які можна звернути увагу лише завдяки таким людям та майстрам своєї справи як Оля. Всім молодятам рекомендуємо співпрацювати з весільним координатором, оскільки він завжди подбає за всі дрібниці і в день весілля ви будете насолоджуватися своїм святом, а не хвилюватися що щось може піти не так.
Ще раз величезне дякуємо Олі за допомогу у створенні нашого незабутнього свята, за підтримку, розуміння та високий професіоналізм. Бажаємо процвітання та наснаги!"

Олексій та Ліана
29.10.2016

Кожна дівчинка з самого дитинства мріє про ідеальне весілля. Але важко навіть уявити собі зі скількох деталей складається цей казковий день. І щоб ваше весілля не перетворилося на страшну казку - обов'язково зверніться до весільної феї - Ольги з Феєрії. На час підготовки до весілля Ольга стане для вас експертом з усіх питань весільної підготовки, генератором креативних ідей, а також найкращою подругою і в окремих випадках - особистим психологом)) Ольга надасть увагу всім вашим побажанням, навіть найдрібнішим, при потребі всоте проговорить з вами всі деталі, щоб досягти ідеального результату. Ми надзвичайно вдячні Ользі за незабутнє для нас свято, за колосальну допомогу у підготовці і за те, що ми справді відпочили і змогли відсвяткувати наше кохання в день нашого весілля. Ми і наші батьки справді насолодилися нашим святом і завдяки Ользі і її команді ні про що не турбувалися. Будемо радити всім знайомим)

Анастасія та Сергій
13.08.2016

Неймовірно хвилюючі моменти весільного дня дуже легко втратити через банальні дрібниці - де вінчальні віночки, чому Молодий запізнюється, як доставити гостей до церкви, де замовляти коровай, .... .
Завдяки Олі та її команді нам вдалося створити справжню атмосферу свята, гармонійно залучити до процесу підготовки батьків, свідків та гостей.
Крім цього, вся організація відбувалася дистанційно, у що взагалі важко повірити зважаючи на відстань у понад 1000 км.
Велике спасибі "Феєрії" за надзвичайне свято та незабутні враження. Завдяки Вашим старанням ми у повній мірі змогли насолодитися Днем нашого весілля.

Катерина та Максим
30.01.2016

  • Дякуємо вам гарно за декор) нам все дуже сподобалося.Все так як ми хотіли:)
  • Все вчасно було зроблено і доставлено:)
    Колектив привітний;)

Рената та Олександр
29.10.2015

Ми дуже вдячні Вам Ольго, декоратору та всій вашій команді, ви зробили наше свято незабутнім, все було на вищому рівні, це було набагато краще ніж я собі це уявляла, а мій букет був просто кращий із усіх, що я бачила! Я дуже задоволена, ми вам довірили наше весілля і ви зробили його неймовірно гарним та казковим! Все було на вищому рівні, якби не ви цієї краси ми б не зробили! Ще раз вам ведике дякую, за ваші старання, все було просто більше ніж ЧУДОВО! Дякую! Всім рекомендую довірити своє свято в руки цієї прекрасної команди!!!

Олександр та Вероніка
26.05.2015

    Дорогі Олічка та Діаночка!!! Хочемо вам щиро подякувати за координацію нашого весілля, без вас ми б не обійшлися!!! Напишу трохи більше для майбутніх клієнтів вашого агенства: я, моя мамочка та мамочка мого чоловіка є дуже організованими людьми як по характеру так і по професіям. Ми були впевнені що нам ніхто не потрібний, що самі можемо бути як організаторами так і координаторами будь якого свята))))) Коли нас питали батьки: для чого нам координатори? І що вони взагалі роблять? (так як організацією весілля займалася я з чоловіком та батьками) ми їм точної відповіді дати не змогли((( Зате на самому весіллі поки до мене в номер не зайшли Оля та Діана я не могла заспокоїтися…. Чи все добре? Чи ми всюди встигаємо? Чи мій Саша готовий? І ще 100 різних питань… У відповідь я чула: Все супер!!! Не переживай. Все готово. Все встигаємо. Все на місці. Тільки після цього я змогла розслабитися на най більшому святі свого життя. Далі йшло для нас все як по маслу!!! (я вже потім дізналась про деякі дрібниці які були не по плану, але дівчата професіонали своєї справи і відразу їх владнали навіть без нашого відому) за що, ще раз гарно дякуємо!!! О тоді ми на 100 % впевнилися що без вас дорогі Олічка та Діаночка ми б ніяк не обійшлися!!! А саме приємне було наприкінці нашого свята коли до нас підійшли наші батьки (скептики на рахунок координаторів) і сказали: «Якби не дівчата була б катастрофа!!! І як тільки вони все встигають? Молодці що все таки замовили послуги агентства «Феєрія»!!!» Від себе та Олександра велика вам подяка, і ми впевнені що через деякий період ваша організація буде сама крута на Закарпатській області тому, що ви настільки відповідально відноситеся до всього, що складається таке враження ніби це ваше свято))) Цілуємо та обіймаємо.

Філіп та Катерина

Філіп та Катерина
25.04.2015

Філіп та Катерина

Олечка,хотим поблагодарить тебя и твою помощницу Каринку, за координацию нашего свадебного дня!!!! Спасибо тебе, что ты нас ориентировала, дисциплинировала и строила до свадьбы и сглаживала и исправляла наши опоздания и недисциплинированность в день свадьбы! Порядок во время свадебного дня, порядок в голове у молодоженов, тайминг, рассадка гостей и другие важные вопросы - это твоя заслуга! Оля, файер шоу, организованное тобой, было просто супер красивое, все твои советы очень дельные! Девочки, спасибо, это безусловно правильное решение было обратиться к вам за помощью - я действительно в свадебный день не думала ни секунды об организационных моментах! Рекомендуем!

Крістіна Смірнова

Крістіна Смірнова "Стильная свадьба"
24.12.2014

Познайомилась з Ольгою на заняттях, котрі я проводила для своїх колег. За цей час ми всі стали одним цілим, розуміли один одного, розповідали свої проблеми та сподівання. І, звичайно, я б хотіла відмітити чудову дівчину Олю, котра щодня дивувала мене швидкістю та якістю виконання домашніх завдань, кількістю важливих питань та незмінною жагою до знань та самовдосконалення. Дивлячись на успіхи Олі можу сказати точно - якби у мене було весілля - я б точно звернулася до неї. Вона талановита, працьовита, відповідальна. Але найголовніше - вона щира. Я особисто рекомендую всім Ольгу як досвідченого фахівця. Довіряйте профі. З повагою, Крістіна Смірнова

Діма+Діана

Дмитро та Діана
11.10.2014

Висловлюємо величезну подяку Ользі та координатору Діані за неоціниму допомогу в організації весілля. Все було супер! Всім хто вагається в виборі весільного агентства - РЕКОМЕНДУЄМО! 
Дмитро та Діана

Ольга і Ваня
07.09.2014

Алла та Іван
30.08.2014

Хочемо подякувати "Феєрії" за організацію нашого весілля. Без вашої допомоги воно навряд чи вийшло б таким чудовим і неповторним. Навіть не уявляємо,що якщо б нам або нашим батькам прийшлось за ТЕ ВСЕ відповідати та організовувати,що було зроблено професіоналами, то чи могли б ми насолодитись нашим святом.Тому ми дуже Вам вдячні за професійну організацію і чудову атмосферу,яка панувала того дня. Дякуємо за те,що Ви є!!! Ви найкращі!!!

Віка і Ваня

Віка і Ваня
30.08.2014

"Феєрія" - це коллектив небайдужих людей, дуже працьовитих та організованних. Щиро дякуємо Феєрії за чудове весілля, Ользі та координатору Андріаночці. Не знаю як би ми без вас...
Віка і Ваня

Василь та Кароліна
03.06.2014

Володимир та Крістіна
31.05.2014

НАШІ СВЯТА