Ольга Лінтур

      З найщирішими вітаннями звертаюсь до усіх відвідувачів нашого сайту і хочу, щоб Ви довідалися про нас, про нашу роботу й обрали саме нас на допомогу собі, своїм рідним та друзям в організації родинних свят, вечірок, інших урочистостей.

-Давайте знайомитись. Мене звати Ольга Лінтур, засновниця та експерт організації свят «ФЕЄРІЯ»

            Діяльність нашого агентства почалась у 2008 році. Саме тоді я зрозуміла, що в нашому краї дуже мало професіоналів цієї справи. На початку не думала про створення власної агенції. Та згодом вирішила спробувати.   Перевагу віддаю родинним святам, в яких тепло і щирість, єднання душ, традицій, радість і краса. А ще  - взаємність почуттів. Адже ніхто так як рідні не можуть зрозуміти твоїх бажань і почуттів.  

         Допомогти проявитися цим почуттям - завдання моє та моєї команди з організації свят «ФЕЄРІЯ».

-  Ми творимо, щоб радіти, радіємо, коли Ваше життя хоча б на мить можемо перетворити у справжню казку.Моє перше правило – справу, якою займаєшся, треба любити.

    А взагалі моя пристрасть - це весілля. Як і кожна дівчина завжди чекала на свого принца, завжди в уяві бачила себе у весільній сукні, в оточенні багатьох людей, що розділяють з тобою радість та щастя. В очікуванні цієї миті я віддала перевагу організації весіль. І тепер з гордістю можу сказати, що завдяки моїй команді, особисто моє весілля стало втіленням моїх мрій, феєричною казкою!

     За 6 років існування агенції ми багато чому вчились і продовжуємо навчатися. Така сфера послуг ще на той час не мала такого розвитку. Не дуже було у кого повчитися й набратися досвіду. Але перечитана література, сотні переглянутих свят та спілкування з колегами, допомогли мені стати експертом цієї справи. Самотужки через проби й помилки набивала «шишок». Але я вперта, настирлива, звикла добиватися цілі.

   Тепер я  професійний організатор весіль на Закарпатті, координатор обласних фестивалів, випускниця практикуму Крістіни Смірнової «Стильне весілля» та учениця найбільшої в країнах СНД весільної школи Ольги Єрмілової.


    

Наша агенція на сьогодні є членом Міжнародної Весільної організації. Чим я особисто дуже пишаюся, адже – це ознака професіоналізму та нашого щоденного розвитку.

          Уже набувши певного досвіду, переконалася: нема такого, що не можна зробити. Треба тільки дуже хотіти і ваша казка стане реальністю.

      Кожна пара наречених хоче бачити своє весілля особливим, в чомусь неповторним. А тому над організацією кожного весілля працюємо індивідуально, враховуючи усі побажання, усі, здавалось би нездійсненні мрії молодят. Ваші забаганки – лише ще один привід для нашого самовдосконалення, пошуку нових ідей та нестандартних рішень.

    Та не варто тратити свої сили на те, у чому сумніваєшся. Довіртеся фахівцям. Якщо бажаєте, щоб Ваше весілля було найромантичнішим і незабутнім – довіртесь «ФЕЄРІЇ».

   Звичайно, одна людина не може осягнути всього. Як генератор ідей багато звикла брати на себе. Але за роки зібрала довкола команду, таких же захоплених нашою справою, відданих, енергійних та завзятих. Разом ми сила і дружна команда. У цьому і є наш успіх та визнання.

    А ще «ФЕЄРІЯ» багато у чому зекономить Ваш такий дорогоцінний час від зайвих клопотів, хвилювань, непевності. Нам довіряють найвибагливіші клієнти. Бо ми не перестаємо твердити: усе геніальне – це просте та зроблено зі смаком і з любов’ю. Ми свою справу робимо з любов’ю. І робимо це на радість Вам, на втіху гостям. У будь-який час, у будь-яку пору року. А там,  де любов і краса, не може бути байдужості й фальші.

-Наш клієнт – це найперше наш друг і натхненник.

-Спільна справа нас тільки об’єднує та веде до успіху.

«ФЕЄРІЯ» - зробить Вашу казку феєричною дійсністю!

 Тож телефонуйте, пишіть, записуйтесь на безкоштовну консультацію в організацію свят «ФЕЄРІЯ».

 Буду рада нашому знайомству!

                                        

           Щиро Ваша Ольга Лінтур

 


НАШІ СВЯТА