ПРО НАС

        «ФЕЄРІЯ»- це агенція, що організовує та проводить різні свята : весілля, ювілеї, корпоративи, будь-якого рівня та складності. Сотні наших клієнтів вже впевнились: аніж ламати голову над проблемами у їх організації, розумніше зателефонувати до «Феєрії» - команди професіоналів і знавців своєї справи. 

          Ми створимо вам  особливу атмосферу, додамо емоцій і гарантуємо справжнє та незабутнє свято.


«ФЕЄРІЯ» - зробить Вашу казку феєричною дійсністю!

        Організація весілляскладний та багатопрофільний процес. Він передбачає багато питань, створює чимало проблем, тому все частіше їх вирішення пари довіряють  весільній агенції. Хоча й побутує думка, що робота весільної агенції коштує дорого, а користі з неї мало. Мовляв, більшість компаній працюють за одним шаблоном. Цей стереотип ми ламаємо. Оскільки не буває двох однакових проектів.  Кожен з нас хоче реалізувати власну мрію. А вона у кожного своя! І тому над організацією весілля наша агенція працює індивідуально, враховуючи усі побажання, всі, здавалося б нездійсненні мрії молодят.  Ваші забаганки – лише ще один привід для нашого самовдосконалення, пошуку нових ідей та нестандартних рішень.

       Ми  знаємо, як реалізувати мрію будь-якого замовника. Мрію про ідеальне весілля. Ми працюємо на ринку весільних послуг вже 6 років, тому знаємо реальну цінність часу та бережемо його для клієнта. За короткий термін після звернення ви отримаєте від нас реальні варіанти святкування з фінансовими розрахунками відповідно до запланованого вами бюджету.

        Саме разом ми  знайдемо  ідеальне рішення, щоб ваше свято було справді феєричним і незабутнім.
       Саме ми візьмемо на себе всю відповідальність та питання « закулісної» роботи. Ви ж матимете час для того, щоб сконцентрувати увагу на собі та коханій людині, ловити кожну щасливу мить святкування й насолоджуватися нею. Адже це ваше весілля!

       Наша команда – це перевірені, надійні люди. Ми можемо гарантувати повну координацію всіх послуг в день урочистості, своєчасне прибуття всіх членів команди, які задіяні на вашому святі та якісне виконання їхніх зобов’язань.

       Знаючи всі тонкощі проведення та організації весілля, ми подаруємо вам справжню казку, про яку ви мріяли з дитинства.

      Кредо «ФЕЄРІЇ»: ваше свято – це і наше свято! Люди, які довіряють нам своє свято, можуть бути впевнені, що усе пройде професійно, ефектно та емоційно. Одним словом –феєрично! І цей день - ВАШ ДЕНЬ - ще довго згадуватиметься вам як найкращий!

Звертайтеся до нас і ви в цьому переконаєтесь!

050-141-19-05

НАШІ СВЯТА